з 10.00 до 20.00 за попереднім записом
Дезінфекція, очищення інструменту та стерилізація
Всі інструменти, призначені для манікюру та педикюру і які безпосередньо стикалися з епідермісом, майстер занурює у спеціальний дезінфікуючий розчин як мінімум на 30 хвилин. Як дезрозчин, як правило, ми використовуємо "Корзолекс", йому не поступаються за своїми якостями "Лізоформін", "Дезактин", "Бациллол", "Дескосепт". Тільки ці та подібні до них засоби вбивають ВІЛ, гепатит В і гепатит С, найстрашніші захворювання. Розчин змінюється 1 раз на тиждень-два залежно від засобу. Графік заміни розчину фіксується у спеціальному журналі.
"Корзолекс" - концентрат для приготування розчину, що дезінфікує. Робочі розчини Корзолекс готуємо розчиненням у холодній воді при періодичному перемішуванні. Стабільність невикористаного робочого розчину зберігається протягом 21 дня. Водні розчини Корзолекс добре змиваються, не пошкоджують інструменти з нержавіючої сталі, кольорових металів, скла, кераміки, гуми, латексу.
"Лізоформін"" - універсальний дезінфікуючий засіб з миючими властивостями, багатокомпонентний дезінфектант для дезінфекції інструментів з будь-яких матеріалів (включаючи жорсткі та гнучкі ендоскопи), також застосовується для дезінфекції поверхонь манікюрного столу, педикюрного обладнання. ,25 – 8%.
Після того як інструменти продезінфікувалися, їх промиваємо та висушуємо, використовуючи одноразову стерильну серветку, упаковуємо за необхідності (для постійних клієнтів) у крафт-пакет та відправляємо на стерилізацію.
На сьогоднішній день для манікюру та педикюру широко використовуються такі стерилізатори інструментів: схожарова шафа, кварцова (глассперленова) стерилізатор, ультрафіолетовий та ультразвуковий стерилізатори, автоклав та замочування в різних хімічних засобах.
Сухожарова шафа діє як духовка, тобто в ній проводиться термічна обробка інструментів, де температурний режим — 180–260 градусів. Обробка триває 1-2 години. Апарат дозволяє обробляти велику кількість інструментів одночасно, але у нього є суттєві недоліки - високе енергоспоживання, не можна обробляти вироби з пластмаси і через вплив високої температури інструменти з часом стають непридатними.
Кварцовий (глассперленовий) стерилізатор є невеликим стаканчиком, наповненим скляними кульками, які нагріваються до температури 2300 С і дозволяє проводити обробку дуже швидко всього лише за 15–180 секунд. Стерилізація (тільки поверхнева) проводиться зануренням робочої частини інструменту. Як і попередній вид стерелізації цей теж має ряд істотних недоліків - кварц, який має високу абразивність викликає притуплення інструментів, кульки вимагають регулярної заміни і якщо цього не робити, то теплопровідність кварцу поступово погіршується, обробляється тільки робоча зона інструменту, а рукоять не стерилізується.
Важливо знати, що ультрафіолетовий та ультразвуковий стерилізатори не дозволяють виконати стерилізацію, вони потрібні до і після стерилізації. Ультразвуком можна лише підготувати інструменти до подальшої стерилізації, а ультрафіолет дозволяє зберігати простерилізовані інструменти.
З вищесказаного випливає, що найефективнішим і максимально безпечним видом стерелізації є автоклавування. Стерилізація проводиться в автоклаві при температурі 110 – 1340С та тиску 0,8 – 3,5 Бар. Час стерилізації становить від 15 до 30 хвилин. Порівняно з іншими методами стерилізації, інструмент менше нагрівається і відповідно менше тупиться.
Перед стерилізацією інструмент поміщають у крафт-пакет. Запечатаний за допомогою скріпок інструмент стерильний протягом трьох днів. Якщо заклеїти крафт-пакет, стерильність зберігається протягом 20 днів, а термозварювання дозволяє гарантувати, що інструменти стерильні протягом 30-денного терміну.
Після стерелізації інструменти зберігаються в ультрафіолетовій шафі і після тривалого зберігання можуть використовуватися для манікюру та педикюру.
Однак якщо фізичну стерилізацію провести немає можливості, то вдається до хімічного методу, при якому інструменти замочуємо на певний час у різних хімічних засобах. Для цього у нас є кілька пластикових ємностей відповідного розміру та хімічний реагент. Всі рідини, що використовуються, в міру отруйні і тому вимагають обережного поводження і зберігання. Ведеться журнал руху деззасобів, відстежуємо концентрацію та термін придатності різних рідин.
Ціни нижчі ніж у звичайних салонах
ДокладнішеПродукція відомих брендових виробників
ДокладнішеЧас, хв | Ціна, грн | |
Класичний | 1:30 | 300 |
Апаратний, комбінований | 1:30 | 350 |
Європейський (необрізний) | 60 | 250 |
Педикюр частковий (пальці \ стопи) | 40 | 150 |
Дитячий необрізний (тільки пальчики) | 40 | 100 |
Комплекс (зняття гель-лаку + педикюр + покриття гель-лаком) | 2:20 | 450 |
Безпечно та акуратно зробили педикюр, задоволена послугою та ставленням до себе. Попросила підправити трохи та змінити дизайн, не відмовляли та виконали прохання. Рекомендую тутешнього майстра та його колектив!
Серпень 22, 2023Щойно переїхала до цього району Києва і одразу вирішила знайти "свого" майстра манікюру, який був би "під боком". Завжди багато уваги приділяю як оброблять кутикулу і як довго протримається покриття. Це вже третій візит до майстра і поки що все влаштовує.
Липень 28, 2023Мені важко догодити, але тут майстер наносить гель-лак рівно, який тримається 4 тижні без сколів. "Домашнє ставлення" до клієнта допомагає швидко визначитися з дизайном та реалізацією цікавих ідей. Перестала шукати інших майстрів.
Травень 04, 2023