Педикюр у Києві

Святошин M Академмістечко вул.Генерала Наумова буд.23 Б

з 10.00 до 20.00 за попереднім записом

Пріоритети
Послуги | Ціни
Педикюр у Києві недорого

ПЕДИКЮР

Час,
хв
Ціна,
грн
Класичний1:30300
Апаратний, комбінований1:30350
Європейський (необрізний)60250
Педикюр частковий (пальці \ стопи)40150
Дитячий необрізний (тільки пальчики)40100
Комплекс (зняття гель-лаку + педикюр + покриття гель-лаком)2:20450
 • Педикюр – це невід'ємна процедура догляду за ступнями та нігтями на ногах. Він включає кілька основних етапів: очищення, обробку шкіри і нігтів, зволоження і нанесення лаку. Існує два основні види педикюру: класичний (ручний) та апаратний. Крім того, з кожним роком з'являються нові варіації цієї процедури: комбінований педикюр, СПА-педикюр, японський і навіть «рибний» педикюр.
 • Класичний педикюр
  Класичний педикюр виконується вручну. Цю процедуру можна робити як у домашніх умовах, так і в салоні. Для нього характерно використання ножиць, пилок та щипчиків для видалення огрубілої шкіри. Після очищення і пом'якшення шкіри проводиться обробка стопи за допомогою спеціальних пилок і спеціальних засобів, а також видалення кутикули. Потім слідує масаж ніг з використанням зволожуючих кремів і обробка нігтів. Їх необхідно обрізати по прямій і не дуже коротко, щоб уникнути вростання. Наступний етап – підпилювання нігтів та полірування. На завершення процедури нігті можна знежирити за допомогою дезінфікуючих засобів та покрити шаром прозорого лаку. Класичний педикюр буває двох видів: обрізний та необрізний (він же європейський педикюр). Головна їх відмінність – у способах обробки кутикули.
  При обрізному педикюрі шкіра розпарюється у ванні для ніг, потім кутикула зсувається до краю нігтьової пластини дерев'яною паличкою та зрізається ножицями або спеціальним інструментом. При необрізний педикюр кутикула розчиняється за допомогою косметичних засобів без використання води.
 • Апаратний педикюр
  В основі цього педикюру той самий принцип, що й у його класичному варіанті, проте замість розпарювання водою використовуються пом'якшувальні косметичні засоби, а для обробки шкіри та нігтів – апарат. Огрубілі ділянки шкіри шліфуються за допомогою різного розміру та форми насадок: вони дозволяють делікатно обробити шкіру стоп навіть у важкодоступних місцях. чи замінить результат праці кваліфікованого спеціаліста.
 • Комбінований педикюр
  Є ще один різновид педикюру – комбінований. Він поєднує у собі особливості двох основних видів: зазвичай обробка шкіри виробляється апаратом, а нігтів – вручну. Такий метод дозволяє досягти хороших результатів навіть у складних випадках.
Портфоліо
Відгуки
Відгук про якість нанесення гель-лаку
Аліна Боярченко
Менеджер торгової фірми

Безпечно та акуратно зробили педикюр, задоволена послугою та ставленням до себе. Попросила підправити трохи та змінити дизайн, не відмовляли та виконали прохання. Рекомендую тутешнього майстра та його колектив!

Серпень 22, 2023
Відгук про якість нанесення гель-лаку
Неля Рупенко
Девелопер рекрут-компанії

Щойно переїхала до цього району Києва і одразу вирішила знайти "свого" майстра манікюру, який був би "під боком". Завжди багато уваги приділяю як оброблять кутикулу і як довго протримається покриття. Це вже третій візит до майстра і поки що все влаштовує.

Липень 28, 2023
Відгук про якість нанесення гель-лаку
Наталія Хмельницька
Блогер соцмереж

Мені важко догодити, але тут майстер наносить гель-лак рівно, який тримається 4 тижні без сколів. "Домашнє ставлення" до клієнта допомагає швидко визначитися з дизайном та реалізацією цікавих ідей. Перестала шукати інших майстрів.

Травень 04, 2023