Який манікюр вибрати

Святошин M Академмістечко вул.Генерала Наумова буд.23 Б

з 10.00 до 20.00 за попереднім записом

Пріоритети
Послуги | Ціни
Манікюр у Києві недорого

МАНІКЮР

Час,
хв
Ціна,
грн
Класичний50140
Апаратний, комбінований50150
Європейський (необрізний)30100
Дитячий необрізний (до 13 років)3070
Дитячий необрізний (до 13 років) + покриття гель-лаком1:30200
Комплекс (зняття гель-лаку + манікюр + покриття гель-лаком)2:00280
Корекція форми нігтів1530
Полірування \ шліфування нігтів1520
 • Виникає питання: який манікюр вибрати?
  Погляньте на ваші нігті на руках, можливо є такі проблеми як: ламкість або розшарування, які потребують якнайшвидшого відновлення.
 • Класичний манікюр
  Якщо у Вас міцні та тверді нігті на руках Ви можете вибирати класичний манікюр, коли кутикулу розм'якшують за допомогою теплої ванни і потім видаляють щипчиками. Також обрізний манікюр слід вибирати, коли руки «запущені», багато задирок, велика кутикула, що наросла на ніготь, важко відсувається. В останні роки все більшої популярності набувають необрізні види манікюру, що особливо актуально при проблемах з нігтями.
 • Європейський (необрізний) манікюр
  Якщо стан рук і нігтів близький до ідеального, кутикула жива, еластична і тонка, видимих пошкоджень навколонігтьових валиків немає, манікюр робиться регулярно, варто вибирати європейський манікюр. Також у разі ламких і нігтів, що шаруються, варто теж вибрати цей вид манікюру, так як кутикулу покривають особливим кремом, а потім паличкою акуратно відсувають від нігтя. Європейський манікюр є абсолютно безпечним, оскільки ризик потрапляння інфекції виключається, але він вимагає надалі регулярного догляду за кутикулою нігтя — стежити за тим, щоб вона не потовщувалась. Якщо робити європейський манікюр постійно, то кутикула менше відростатиме і стежитиме за станом рук простіше.
 • Апаратний манікюр
  Якщо у Вас тонка, суха кутикула і є завдання уповільнити зростання кутикули, то апаратний манікюр - ідеальне рішення. Також цей манікюр підійде для нагоди зняття нарощених нігтів, коли кутикулу не розпарюють і не видаляють, а злегка шліфують. Апаратний манікюр є одним із різновидів європейського манікюру, так само є «сухим», оскільки під час процедури відбувається дбайливе шліфування сухої шкіри кутикули. Даний вид манікюру підійде при пошкодженні нігтів, оскільки після нього не тільки сповільнюється ріст кутикули, а й нігті припиняють розшаровуватися.
 • Гарячий манікюр
  При проблемних нігтях (тонкі та пошкоджені) – підвищеної ламкості, розшарування нігтьової пластини, зняття штучних нігтів, Ви можете скористатися гарячим манікюром та «запечатуванням» нігтів. Гарячий манікюр - процедура реанімації нігтів на основі масляної лікувальної ванни з підігрівом. Включає пілінг, втирання лосьйону в нігтьове ложе та корекцію нігтів. "Запечатування" нігтів - процедура для проблемних нігтів. Після шліфування в ніготь втираються живильний крем з вітамінами, протеїнами або «кришталевим мінералом» і наостанок — олія, що надає нігтям особливий глянець.
Портфоліо
Відгуки
Відгук про якість нанесення гель-лаку
Неля Рупенко
Девелопер рекрут-компанії

Щойно переїхала до цього району Києва і одразу вирішила знайти "свого" майстра манікюру, який був би "під боком". Завжди багато уваги приділяю як оброблять кутикулу і як довго протримається покриття. Це вже третій візит до майстра і поки що все влаштовує.

Січень 28, 2023
Відгук про якість нанесення гель-лаку
Наталія Хмельницька
Блогер соцмереж

Мені важко догодити, але тут майстер наносить гель-лак рівно, який тримається 4 тижні без сколів. "Домашнє ставлення" до клієнта допомагає швидко визначитися з дизайном та реалізацією цікавих ідей. Перестала шукати інших майстрів.

Січень 09, 2023
Відгук про якість нанесення гель-лаку
Аліна Боярченко
Менеджер торгової фірми

Безпечно та акуратно зробили педикюр, задоволена послугою та ставленням до себе. Попросила підправити трохи та змінити дизайн, не відмовляли та виконали прохання. Рекомендую тутешнього майстра та його колектив!

Грудень 22, 2022