Манікюр у Києві

Святошин M Академмістечко вул.Генерала Наумова буд.23 Б

з 10.00 до 20.00 за попереднім записом

Пріоритети
Послуги | Ціни
Манікюр у Києві недорого

МАНІКЮР

Час,
хв
Ціна,
грн
Класичний50140
Апаратний, комбінований50150
Європейський (необрізний)30100
Дитячий необрізний (до 13 років)3070
Дитячий необрізний (до 13 років) + покриття гель-лаком1:30200
Комплекс (зняття гель-лаку + манікюр + покриття гель-лаком)2:00280
Корекція форми нігтів1530
Полірування \ шліфування нігтів1520
  • Манікюр - комплексний підхід до догляду за шкірою рук та нігтями з послідовним застосуванням методів та засобів, спрямованих на зміцнення нігтя, збереження його привабливого вигляду, прикраси його за допомогою декоративних покриттів, страз, блискіток, нанесення малюнків, аплікацій та фактурних гелів.
  • Класичний манікюр
    Для початку видаляємо лак, що залишився, з нігтів спеціальною рідиною. Потім надаємо форму нігтям за бажанням за допомогою звичайної пилочки. Форма та довжина повинна бути однакова. Для розм'якшення кутикули використовуємо ванну з теплою мильною водою. Після розм'якшувальної ванни груба кутикула видаляється значно легше і більш безболісно. Після прийняття ванни руки і нігті промокаємо рушником насухо. Відсуваємо кутикулу за допомогою спеціальної апельсинової палички (пушера). Залишки кутикули зрізаємо за допомогою продезінфікованих заздалегідь манікюрних щипчиків. Після процедури видалення кутикули руки миємо в теплій воді та на шкіру рук та нігтів наносимо зволожуючий крем. Тепер Ваші нігті готові до покриття лаком чи дизайну нігтів.
  • Європейський (необрізний) манікюр
    Такий метод є більш щадним для нігтів та безпечним від занесення інфекції, оскільки для видалення кутикули не використовуються манікюрні щипчики. Пилочкою створюємо форму нігтям, наносимо на кутикулу спеціальну рідину на рослинній основі із вмістом корисних кислот. Через хвилину рідину видаляємо ватним диском, нігті обережно очищаємо від кутикули за допомогою апельсинової палички. Потім шліфуємо поліруючої пилкою для надання блиску. На завершення процедури масажними рухами наносимо зволожуючий крем.
  • Апаратний манікюр
    Виконуємо з використанням спеціального безпечного пристрою для корекції та вирівнювання нігтів. Спочатку за допомогою голкоподібної насадки обробляємо кутикулу за контуром нігтя. Потім, не торкаючись поверхні нігтя, насадкою «усічений конус» приберемо кутикулу. Завершуємо шліфування кутикули насадкою із овальним кінцем.
Портфоліо
Відгуки
Відгук про якість нанесення гель-лаку
Аліна Боярченко
Менеджер торгової фірми

Безпечно та акуратно зробили педикюр, задоволена послугою та ставленням до себе. Попросила підправити трохи та змінити дизайн, не відмовляли та виконали прохання. Рекомендую тутешнього майстра та його колектив!

Серпень 22, 2023
Відгук про якість нанесення гель-лаку
Неля Рупенко
Девелопер рекрут-компанії

Щойно переїхала до цього району Києва і одразу вирішила знайти "свого" майстра манікюру, який був би "під боком". Завжди багато уваги приділяю як оброблять кутикулу і як довго протримається покриття. Це вже третій візит до майстра і поки що все влаштовує.

Липень 28, 2023
Відгук про якість нанесення гель-лаку
Наталія Хмельницька
Блогер соцмереж

Мені важко догодити, але тут майстер наносить гель-лак рівно, який тримається 4 тижні без сколів. "Домашнє ставлення" до клієнта допомагає швидко визначитися з дизайном та реалізацією цікавих ідей. Перестала шукати інших майстрів.

Травень 04, 2023