Який педикюр вибрати

Святошин M Академмістечко вул.Генерала Наумова буд.23 Б

з 10.00 до 20.00 за попереднім записом

Пріоритети
Послуги | Ціни
Педикюр у Києві недорого

ПЕДИКЮР

Час,
хв
Ціна,
грн
Класичний1:30300
Апаратний, комбінований1:30350
Європейський (необрізний)60250
Педикюр частковий (пальці \ стопи)40150
Дитячий необрізний (тільки пальчики)40100
Комплекс (зняття гель-лаку + педикюр + покриття гель-лаком)2:20450
 • Виникає питання: який педикюр вибрати?
  Який педикюр краще — апаратний чи класичний? Недоліки та переваги є у кожного методу. Які фактори важливо враховувати під час виборів? Вибирайте техніку педикюру, ґрунтуючись не на матеріальних можливостях, а на здоров'ї, адже кожна процедура схожа на медичне втручання: покликана вона усувати проблеми, але може їх і спричинити. Чого варто побоюватись?
 • Перша рекомендація
  Якщо існують проблеми ніг, зупиніться виключно на апаратному. Розпарювання в гарячій воді заборонено при варикозі та тромбозі, а при цукровому діабеті категорично не можна допускати поранення шкірних покривів. Аналогічно дійте за наявності грибка стопи: за допомогою апаратного шліфування можна ретельно і дбайливо видалити уражену поверхню нігтів, завдяки чому терміни лікування скорочуються, а стопи швидше набувають здорового вигляду.
  Техніка виконання апаратного педикюру:
  - не вимагає розпарювання . Тривалість безпосередньої обробки стоп фрезами становить 5-10 хвилин, час, що залишився, відводиться на дезінфекцію, пом'якшення, зволоження шкіри.
  - не травматична. Фрези не зрізають шкіру, а видаляють її поступово, зчищають ороговілі ділянки, рівномірно відшаровуючи їх. По суті, відбувається той же процес заміщення старих клітин новими, тільки набагато швидше. - забезпечує довговічний результат. Через те, що шкіра не травмується та не зрізається, вона не починає інтенсивно наростати знову. Тому робити апаратний педикюр навіть на початковому етапі досить раз на 2 тижні. А після збереження стійкого ефекту можна звертатися до нього раз на місяць.
 • Друга рекомендація
  Якщо переживаєте про здоров'я, знову зверніться до апаратного. Справа в тому, що при даній техніці не відбувається поранень шкіри, і навіть за відсутності ретельної дезінфекції фрез ризик «підчепити» щось неприємне. Тертки, які використовуються в класичному педикюрі, не стерилізують майже ніколи, тому що зробити це, в принципі, дуже складно і практично неможливо.
 • Третя рекомендація
  Якщо хочете розслабитися і просто насолоджуватися відпочинком під час процедури, вибирайте класичний педикюр, попередньо купивши потрібні професійні інструменти, тоді на прийом майстра Ви прийдете зі своїми стерильними супутніми матеріалами. Плюс не забудьте про SPA процедури, тоді зволоження та масаж будуть і корисні та приємні.
Портфоліо
Відгуки
Відгук про якість нанесення гель-лаку
Аліна Боярченко
Менеджер торгової фірми

Безпечно та акуратно зробили педикюр, задоволена послугою та ставленням до себе. Попросила підправити трохи та змінити дизайн, не відмовляли та виконали прохання. Рекомендую тутешнього майстра та його колектив!

Серпень 22, 2023
Відгук про якість нанесення гель-лаку
Неля Рупенко
Девелопер рекрут-компанії

Щойно переїхала до цього району Києва і одразу вирішила знайти "свого" майстра манікюру, який був би "під боком". Завжди багато уваги приділяю як оброблять кутикулу і як довго протримається покриття. Це вже третій візит до майстра і поки що все влаштовує.

Липень 28, 2023
Відгук про якість нанесення гель-лаку
Наталія Хмельницька
Блогер соцмереж

Мені важко догодити, але тут майстер наносить гель-лак рівно, який тримається 4 тижні без сколів. "Домашнє ставлення" до клієнта допомагає швидко визначитися з дизайном та реалізацією цікавих ідей. Перестала шукати інших майстрів.

Травень 04, 2023